Час на серверот Fri 04/09/2026 часови 20:07 | Europe/Rome

Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија

Лоте 4

Субаста n.33233

Мебел и канцеларија > Информатика и Канцеларија

  • Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија 1
  • Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија 2
  • Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија 3
  • Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија 4
  • Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија 5
  • Делови за Куќишта за Гејминг/Канцеларија 6
  • + фото
Внимание
Се прецизира дека стоките потекнуваат од магацински залихи и се неупотребувани. Артиклите, иако се спакувани, поради нормални операции на складирање или движење, можеби не се во почетна состојба.

Стоките на аукција имаат униформни карактеристики, објавените слики имаат чисто демонстративна вредност; прегледот на лице место - каде што е извршен - се смета за репрезентативен за залихата: доделените единици ги споделуваат истите основни карактеристики и услови.
  • Опис

Лот вклучува делови за куќишта за гејминг/канцеларија

Целосна листа во прилог

  • Прилози (1)

 понуди:

Лото суспендиран за

Оценка € 6.879,00

Резервна цена

Минимален трг € 100,00

Премија на купувачот 15,00 %

Кауција: € 200,00

Трошоци за администрација € 150,00

ДДВ на лотот 22,00 %ако беше применливо

продадено

Барај информации Закажи преглед ПВП податоци
ID Inserzione4624193
bb7b36d6-a2e9-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557784
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479123
Descrizione (IT)Ricambi Case Gaming/Office - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479123
Codice4
GenereMOBILI
CategoriaINFORMATICA E ELETTRONICA
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193354
    Descrizione (IT)Lotto comprensivo di ricambi case gaming/office    Lista Completa in allegato    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193354
    TipologiaINFORMATICA E ELETTRONICA
    CategoriaCOMPUTER E ATTREZZATURA INFORMATICA
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 часови 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo100,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 часови 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28

Лотови поврзани

Треба ли ви помош?