Szerver idő Fri 04/09/2026 órák 20:07 | Europe/Rome

Gaming/Office ház alkatrészek

Tétel 4

Árverés n.33233

Bútorok és iroda > Informatika és Iroda

  • Gaming/Office ház alkatrészek 1
  • Gaming/Office ház alkatrészek 2
  • Gaming/Office ház alkatrészek 3
  • Gaming/Office ház alkatrészek 4
  • Gaming/Office ház alkatrészek 5
  • Gaming/Office ház alkatrészek 6
  • + fotó
Figyelem
Felhívjuk figyelmét, hogy az áruk raktárkészletből származnak és nem használtak. A cikkek, bár csomagoltak, a normál tárolási vagy mozgatási műveletek miatt nem biztos, hogy az eredeti állapotban vannak.

Az aukción szereplő áruk egységes jellemzőkkel rendelkeznek, a közzétett képek ezért csak szemléltető jellegűek; a helyszíni megtekintés - ha elvégezték - a készlet reprezentatív megtekintésének tekintendő: a megszerzett egységek azonos alapvető jellemzőkkel és feltételekkel rendelkeznek.
  • Leírás

Tétel tartalmazza a gaming/office ház alkatrészeket

Teljes lista mellékelve

  • Mellékletek (1)

 ajánlatok:

Felfüggesztett tétel por

Valoráció € 6.879,00

Licit ár

Tramo műnimo € 100,00

Vásárlói Prémium 15,00 %

Kauciós letét: € 200,00

Adminisztrációs költségek € 150,00

ÁFA a tételen 22,00 %ha alkalmazható lenne

eladva

Érdeklődés Látogatás kérése PVP adatok
ID Inserzione4624193
bb7b36d6-a2e9-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557784
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479123
Descrizione (IT)Ricambi Case Gaming/Office - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479123
Codice4
GenereMOBILI
CategoriaINFORMATICA E ELETTRONICA
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193354
    Descrizione (IT)Lotto comprensivo di ricambi case gaming/office    Lista Completa in allegato    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193354
    TipologiaINFORMATICA E ELETTRONICA
    CategoriaCOMPUTER E ATTREZZATURA INFORMATICA
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 órák 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo100,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 órák 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28

Kapcsolódó tétel

Szükséged van segítségre?