Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 21:04 | Europe/Rome

Drevené Palety Rôzne Typy - Č. 150

Lote 5

dražba n.33233

Drevo > Drugo iz lesa

  • Drevené Palety Rôzne Typy - Č. 150 1
  • Drevené Palety Rôzne Typy - Č. 150 2
  • Drevené Palety Rôzne Typy - Č. 150 3
Pozor
Upozorňujeme, že tovar pochádza zo skladových zásob a nie je používaný. Položky, aj keď sú zabalené, sa v dôsledku bežných skladovacích alebo manipulačných operácií nemusia nachádzať v pôvodnom stave.

Tovar na aukcii má jednotné vlastnosti, zverejnené obrázky majú preto iba demonštratívnu hodnotu; prehliadka na mieste - ak sa uskutoční - sa považuje za reprezentatívnu pre zásoby: pridelené jednotky zdieľajú rovnaké základné vlastnosti a podmienky.
  • Opis

č. 150 drevené palety rôzne typy

 ponuky:

Pozastavená aukcia za

Ocenjevanje € 450,00

Rezervná cena

Minimálne zvýšenie € 25,00

Kupčeva premija 15,00 %

Varščina: € 200,00

Stroški uprave € 50,00

DDV na lotu 22,00 %če bi bilo primerno

prodano

Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled PVP podatki
ID Inserzione4624173
ea0b08dd-a2e8-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557779
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479122
Descrizione (IT)Pallet in Legno Varie Tipologie - N. 150 - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479122
Codice5
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193353
    Descrizione (IT)Circa n. 150 pallet in legno varie tipologie    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193353
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINE PER LA LAVORAZIONE DEL LEGNO E SIMILI
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 ure 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo25,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 ure 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28

Povezani sklopi

Potrebujete pomoč?