Ora serverului Fri 04/09/2026 ore 21:03 | Europe/Rome

Palet din Lemn Diverse Tipologii - Nr. 150

Lot 5

Licitație n.33233

Lemn > Altul din lemn

  • Palet din Lemn Diverse Tipologii - Nr. 150 1
  • Palet din Lemn Diverse Tipologii - Nr. 150 2
  • Palet din Lemn Diverse Tipologii - Nr. 150 3
Atenție
Se precizează că bunurile provin din stocuri de depozit și nu sunt utilizate. Articolele, deși sunt ambalate, din cauza operațiunilor normale de stocare sau manipulare, ar putea să nu se afle în condițiile inițiale.

Bunurile la licitație prezintă caracteristici uniforme, imaginile publicate au, prin urmare, valoare pur demonstrativă; vizionarea la fața locului - unde este efectuată - este de înțeles ca reprezentativă pentru stoc: unitățile adjudecate împărtășesc aceleași caracteristici esențiale și condiții.
  • Descriere

nr. 150 palet din lemn diverse tipologii

 oferte:

Loto suspendat pentru

Evaluare € 450,00

Prețul de rezervă

Preț minim € 25,00

Comisionul Cumpărătorului 15,00 %

Depozit de garanție: € 200,00

Costuri de administrare € 50,00

TVA pe lot 22,00 %dacă ar fi aplicabil

vândut

Solicitați informații Solicitați vizionarea Date PVP
ID Inserzione4624173
ea0b08dd-a2e8-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura984151
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0540390094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di PERUGIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura20
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5557779
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2479122
Descrizione (IT)Pallet in Legno Varie Tipologie - N. 150 - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.33233
Primo Identificativo2479122
Codice5
GenereMOBILI
CategoriaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
IndirizzoVia Adalberto Migliorati, 06132 Perugia PG, Italia
ComunePerugia
ProvinciaPerugia
RegioneUmbria
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3193353
    Descrizione (IT)Circa n. 150 pallet in legno varie tipologie    I beni sono venduti a corpo e non a misura, pertanto è consigliata la visione
    Primo Identificativo3193353
    TipologiaMACCHINARI, UTENSILI, MATERIE PRIME
    CategoriaMACCHINE PER LA LAVORAZIONE DEL LEGNO E SIMILI
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoVia Adalberto Migliorati snc c/o deposito Freedom
    ComunePerugia
    ProvinciaPerugia
    RegioneUmbria
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraTue 29 September 2026 ore 16:012026-09-29T16:01:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Rialzo Minimo25,00
Termine Presentazione OfferteTue 29 September 2026 ore 16:002026-09-29T16:00:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/08/20262026-08-28

Loturi conexe

Ai nevoie de ajutor?