Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 14:13 | Europe/Rome

Priemyselná práčovňa – stroje a zariadenia

dražba n. 32903

Súd Arezzo - Sodna dražba n. 23/2026

Cortona (AR) - Italy

Priemyselná práčovňa – stroje a zariadenia – Súdna likvidácia č. 23/2026 – Súd v Arezze
Priemyselná práčovňa – stroje a zariadenia – Súdna likvidácia č. 23/2026 – Súd v Arezze
Priemyselná práčovňa – stroje a zariadenia – Súdna likvidácia č. 23/2026 – Súd v Arezze
32 Lotes
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Fri 31/07/2026 ure 16:30
Thu 17/09/2026 ure 16:30
  • Opis

Priemyselná práčovňa – stroje a zariadenia

Súdna likvidácia č. 23/2026 – Súd v Arezze

Na predaj stroje a zariadenia pre priemyselnú práčovňu, ako napríklad kontinuálna pracia linka Co.Ma.Li, sušičky Jensen, skladačky a čistiaca linka, ako aj konštrukcie typu altánok, práčky a nádrže


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný Lott (Lotto 0), ktorý zahŕňa všetky loty v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lotov

Konanie nie je zapísané v systéme VIES. DPH bude teda splatná aj pre nadobúdateľov z iných členských štátov EÚ.


Loty sa predávajú videné a skontrolované v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka je odporúčaná.


Prípadné prispôsobenie majetku všetkým platným predpisom, a to najmä predpisom o prevencii, bezpečnosti, ako aj predpisom týkajúcim sa ekologickej a environmentálnej ochrany a – vo všeobecnosti – platným právnym normám, bude výlučne na ťarchu kupujúceho, ktorý znáša všetky náklady, pričom prevodca je zbavený akejkoľvek zodpovednosti v tomto smere. Prípadné prevádzkové zariadenia, ktoré nespĺňajú aktuálne platné normy v danej oblasti, pokiaľ sú zahrnuté v inventári, sa budú považovať za predmet predaja výlučne ako majetok „na zošrotovanie“, s vylúčením akejkoľvek zodpovednosti správy konkurznej podstaty za prípadné použitie týchto zariadení nadobúdateľom. Najmä pri prípadných veciach, ktoré nie sú v súlade s bezpečnostnými predpismi a ktoré nemajú označenie CE, je vydražiteľ povinný na vlastné výlučné náklady, zodpovednosť a riziko zabezpečiť ich uvedenie do súladu s normami alebo, ak to nie je možné, ich zneškodnenie v súlade so zákonom 

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled PVP podatki
ID Inserzione4616449
3d08b040-8a67-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012954
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0510020094
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di AREZZO
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura23
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5539819
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2472168
Descrizione (IT)Lavanderia industriale, - macchinari e attrezzature - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.32903
Primo Identificativo2472168
Codice32903
GenereMOBILI
CategoriaALTRA CATEGORIA
IndirizzoLocalità Pietraia, 52044 Cortona AR, Italia
ComuneCortona
ProvinciaArezzo
RegioneToscana
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3184691
    Descrizione (IT)Lavanderia industriale, - macchinari e attrezzature
    Primo Identificativo3184691
    TipologiaALTRA CATEGORIA
    CategoriaBENE GENERICO
    IndirizzoLocalità Pietraia
    ComuneCortona
    ProvinciaArezzo
    RegioneToscana
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    IndirizzoLocalità Pietraia
    ComuneCortona
    ProvinciaArezzo
    RegioneToscana
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoLocalità Pietraia
    ComuneCortona
    ProvinciaArezzo
    RegioneToscana
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraThu 17 September 2026 ure 16:312026-09-17T16:31:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base273.450,00
Offerta Minima273.450,00
Rialzo Minimo2.500,00
Termine Presentazione OfferteThu 17 September 2026 ure 16:302026-09-17T16:30:00
Pagamento Contributo
Spesa Prenotata Debito
Contributo Non Dovuto1
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione28/07/20262026-07-28
  • Prílohy (1)
  • izbrisati vse filtre
Stroje a zariadenia pre priemyselnú práčovňu

Rôzne

Zariadenie Lavacontinua Co.Ma.Li

Rôzne

Práčka Brongo Lc-200

Rôzne

Práčka Brongo Lc-200

Lote 3|dražba 32903

Karta položky
3.500,00

Cortona (AR) - Italy

Práčka Cherry Tree XGQ-50F

Rôzne

Sušička Co.ma.li. F50 - A

Rôzne

Sušička Co.ma.li. F50 - B

Rôzne

Sušička Jensen DT 90 HD - A

Rôzne

Sušička Jensen DT 90 HD - B

Rôzne

Sušička Jensen - Senking DT120S

Rôzne

Č. 2 Skladanie špongií Pizzardi a dopravný pás

Rôzne

Kotol a nádrže

Rôzne

Kotol a nádrže

Lote 11|dražba 32903

Karta položky
10.000,00

Cortona (AR) - Italy

Čistiareň odpadových vôd WTP a park nádrží/cisterien

Rôzne

Zavádzač Kannegiesse EMD 33-01+2-1/2

Oblačila

Ohýbačka Pazzi Macchine Alc

Oblačila

Ohýbačka a Stohovač La T Technika

Oblačila

Žehliaci stroj Lapauw DUO 2C2-1233ss

Oblačila

Zavádzač Pizzardi Jolli

Oblačila

Zavádzač Pizzardi Jolli

Lote 17|dražba 32903

Karta položky
3.000,00

Cortona (AR) - Italy

Ohýbačka Automa Euro Variant

Oblačila

Ohýbačka špongií Pizzardi Axia

Oblačila

Ohýbačka špongií a sušička

Oblačila

Práčka a nádrž

Rôzne

Práčka a nádrž

Lote 21|dražba 32903

Karta položky
2.200,00

Cortona (AR) - Italy

2 kompresory, sušička a nádrž

Rôzne

Plastové koše s kolesami - cca č. 52

Rôzne

Koše, vozíky a valčekové dráhy

Logistika

rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?