Čas strežnika Mon 31/08/2026 ure 21:08 | Europe/Rome

Motocykle Ducati, Guzzi a Lambretta – Autá FIAT, Audi a Renault

dražba n. 32572

Súd Vicenza - Sodna dražba n. 15/2026

Pove del Grappa (VI) - Italy

Motocykle Ducati, Guzzi a Lambretta – Autá FIAT, Audi a Renault – Súdna likvidácia č. 15/2026 – Súd vo Vicenze
Motocykle Ducati, Guzzi a Lambretta – Autá FIAT, Audi a Renault – Súdna likvidácia č. 15/2026 – Súd vo Vicenze
Motocykle Ducati, Guzzi a Lambretta – Autá FIAT, Audi a Renault – Súdna likvidácia č. 15/2026 – Súd vo Vicenze
9 Lotes
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Wed 15/07/2026 ure 15:30
Fri 11/09/2026 ure 15:30
  • Opis

Motocykle Ducati, Guzzi a Lambretta – Autá FIAT, Audi a Renault

Súdna likvidácia č. 15/2026 – Súd vo Vicenze

Na predaj motocykle Ducati Panigale, Guzzi 350GTS a Lambretta. Autá ako Renault Megane a dodávka FIAT Ducato, okrem toho vysokozdvižný vozík Linde a pokladnica National


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný lot (Lot 0), ktorý zahŕňa všetky loty v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lotov

Loty sa predávajú „ako stoja a ležia“ v stave, v akom sa nachádzajú. Obhliadka sa odporúča.

Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled PVP podatki
ID Inserzione4610453
82ef188a-80d6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012401
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0241160092
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di VICENZA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura15
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5526394
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2466709
Descrizione (IT)Moto Ducati, Guzzi e Lambretta - Auto FIAT, Audi e Renault - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.32572
Primo Identificativo2466709
Codice32572
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComunePove del Grappa
ProvinciaVicenza
RegioneVeneto
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3178192
    Descrizione (IT)Moto Ducati, Guzzi e Lambretta - Auto FIAT, Audi e Renault
    Primo Identificativo3178192
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaMOTOVEICOLO O CICLOMOTORE
    Indirizzo-
    ComunePove del Grappa
    ProvinciaVicenza
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePove del Grappa
    ProvinciaVicenza
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraFri 11 September 2026 ure 15:322026-09-11T15:32:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base26.200,00
Offerta Minima26.200,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteFri 11 September 2026 ure 15:302026-09-11T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione16/07/20262026-07-16
  • izbrisati vse filtre
Motocykel Ducati Panigale

Prevozi

Motocykel Ducati Panigale

Lote 1|dražba 32572

Karta položky
8.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Moto Guzzi 350GTS

Prevozi

Moto Guzzi 350GTS

Lote 2|dražba 32572

Karta položky
3.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Innocenti Lambretta

Prevozi

Innocenti Lambretta

Lote 3|dražba 32572

Karta položky
2.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Dodávka FIAT Ducato

Prevozi

Dodávka FIAT Ducato

Lote 4|dražba 32572

Karta položky
1.300,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Moped Ducati Cucciolo

Prevozi

Moped Ducati Cucciolo

Lote 5|dražba 32572

Karta položky
1.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Audi TT

Prevozi

Audi TT

Lote 6|dražba 32572

Karta položky
500,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Megane

Prevozi

Megane

Lote 7|dražba 32572

Karta položky
500,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Vysokozdvižný vozík Linde H25D

Logistika

Vysokozdvižný vozík Linde H25D

Lote 8|dražba 32572

Karta položky
2.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Pokladnica National

Umetnost in zbirateljstvo

Pokladnica National

Lote 9|dražba 32572

Karta položky
8.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?