Час на серверот Mon 31/08/2026 часови 21:08 | Europe/Rome

Мотоцикли Ducati, Guzzi и Lambretta
Автомобили FIAT, Audi и Renault

Субаста n. 32572

Суд на Vicenza - Јавна продажба n. 15/2026

Pove del Grappa (VI) - Italy

Мотоцикли Ducati, Guzzi и Lambretta - Автомобили FIAT, Audi и Renault - Судска ликвидација бр. 15/2026 - Суд во Виченца
Мотоцикли Ducati, Guzzi и Lambretta - Автомобили FIAT, Audi и Renault - Судска ликвидација бр. 15/2026 - Суд во Виченца
Мотоцикли Ducati, Guzzi и Lambretta - Автомобили FIAT, Audi и Renault - Судска ликвидација бр. 15/2026 - Суд во Виченца
9 Лотови
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Wed 15/07/2026 часови 15:30
Fri 11/09/2026 часови 15:30
  • Опис

Мотоцикли Ducati, Guzzi и Lambretta - Автомобили FIAT, Audi и Renault

Судска ликвидација бр. 15/2026 - Суд во Виченца

На продажба мотоцикли Ducati Panigale, Guzzi 350GTS и Lambretta. Автомобили како Renault Megane и фургон FIAT Ducato, покрај вилушкар Linde и каса-регистер National


Можно е да се поднесуваат понуди и за Целосниот Лот (Лот 0) кој ги вклучува сите лотови на аукцијата.

За дополнителни информации консултирајте ги поединечните листови за лот

Лотовите се продаваат видени и прифатени во состојбата во која се наоѓаат. Прегледот се препорачува.

Општи Услови Специфични услови Барај информации Закажи преглед ПВП податоци
ID Inserzione4610453
82ef188a-80d6-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1012401
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0241160092
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di VICENZA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura15
Anno Procedura2026
Soggetti
  • Soggetto
    TipoSoggetto specializzato alla vendita
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5526394
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2466709
Descrizione (IT)Moto Ducati, Guzzi e Lambretta - Auto FIAT, Audi e Renault - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.32572
Primo Identificativo2466709
Codice32572
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
Indirizzo-
ComunePove del Grappa
ProvinciaVicenza
RegioneVeneto
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3178192
    Descrizione (IT)Moto Ducati, Guzzi e Lambretta - Auto FIAT, Audi e Renault
    Primo Identificativo3178192
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaMOTOVEICOLO O CICLOMOTORE
    Indirizzo-
    ComunePove del Grappa
    ProvinciaVicenza
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzo-
    ComunePove del Grappa
    ProvinciaVicenza
    RegioneVeneto
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    IndirizzoN.A.
Dati Vendita
Data e oraFri 11 September 2026 часови 15:322026-09-11T15:32:00
TipologiaCOMPETITIVA
ModalitàPRESSO IL VENDITORE
Indirizzovendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base26.200,00
Offerta Minima26.200,00
Rialzo Minimo1.000,00
Termine Presentazione OfferteFri 11 September 2026 часови 15:302026-09-11T15:30:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
Data pubblicazione16/07/20262026-07-16
  • избриши ги сите филтри
Мотоцикл Ducati Panigale

Транспорт

Мото Гуци 350GTS

Транспорт

Мото Гуци 350GTS

Лоте 2|Субаста 32572

Фича лоте
3.000,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Иноченти Ламбрета

Транспорт

Комбе FIAT Ducato

Транспорт

Комбе FIAT Ducato

Лоте 4|Субаста 32572

Фича лоте
1.300,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Мопед Ducati Cucciolo

Транспорт

Audi TT

Транспорт

Audi TT

Лоте 6|Субаста 32572

Фича лоте
500,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Меган

Транспорт

Меган

Лоте 7|Субаста 32572

Фича лоте
500,00

Pove del Grappa (VI) - Italy

Вилушкар Linde H25D

Логистика

Национална каса регистар

Уметност и колекционерство

разголен
 
  • 24
  • 36
  • 48

Поврзани продажби

Треба ли ви помош?