Szerver idő Fri 04/09/2026 órák 02:56 | Europe/Rome

Bendini Terex A400 autódaru

Tétel 1

Árverés n.33272

Építőipar > Autódaru

  • Bendini Terex A400 autódaru 1
  • Bendini Terex A400 autódaru 2
  • Bendini Terex A400 autódaru 3
  • Bendini Terex A400 autódaru 4
  • Bendini Terex A400 autódaru 5
  • Bendini Terex A400 autódaru 6
  • + fotó
Figyelem
A jelen árverésen értékesített vagyontárgyak raktárhelyiségeiben történt lopások miatt közöljük, hogy az árverésen szereplő tételek leírásában feltüntetett mennyiségek változhatnak. Emiatt nyomatékosan javasolt a vagyontárgyak személyes megtekintése.
  • Leírás

Bendini Terex autódaru, A400 mod., gyári sz. 401486, 2006-os évjárat.
Névleges teherbírás 35 000 kg, üres tömeg 27 600 kg.
Eredeti okmányok és kulcsok nélkül.
A 2014.02.21-i felülvizsgálati jegyzőkönyv fénymásolata és megfelelőségi tanúsítvány.
A gép állapota kielégítő, feltételezhetően normál karbantartást igényel. - hivatkozás: 476

Év: 2006

Márka: Bendini Terex

modell: A400

Matrikula: 401486

 ajánlatok:

Felfüggesztett tétel por

Licit ár

Tramo műnimo € 1.000,00

Vásárlói Prémium 15,00 %

Kauciós letét: € 5.000,00

Adminisztrációs költségek € 100,00

ÁFA a tételen 22,00 %ha alkalmazható lenne

eladva

Érdeklődés Látogatás kérése

Kapcsolódó tétel

Szükséged van segítségre?