Systém kontroly environmentálnych parametrov - Softvér na monitorovanie environmentálnych podmienok
Súdna likvidácia 228/224 - Súd v Brescii
OZNÁMENIE
že dňa 16. septembra 2026 o 12:30 hod. v sídle S-Mart S.r.l. v Brescii (BS), Via Solferino č. 24/D, sa uskutoční predaj bez verejnej dražby, formou zmiešanej synchrónnej elektronickej dražby, za podmienok uvedených v oznámení o predaji v prílohe
JEDINÝ LOT
1) Patentová prihláška č. 102024000014053 s názvom "Systém a spôsob kontroly uzavretého prostredia" (patent pending)
Vynález sa týka systému a spôsobu kontroly parametrov uzavretého prostredia s cieľom zvýšiť výkonnosť, komfort, zdravotnú nezávadnosť a celkovú úroveň pohody osôb v ňom, založený na multifaktorových prvkoch.
Odhadované náklady znalca na dokončenie procesu podania patentovej prihlášky sú približne 1 500,00 eur, čo už bolo zohľadnené pri ocenení.
2) Autorské právo označené č. 2024/00196 uložené v Talianskej spoločnosti autorov a vydavateľov (SIAE) – Softvér Strobilo Impact
Softvér umožňuje monitorovanie environmentálnych podmienok uzavretého prostredia v reálnom čase na základe vlastných algoritmov založených na multifaktorových prediktívnych modeloch. Výstupom sú štyri ukazovatele, na ktoré bola podaná patentová prihláška.
Softvér by mohol nájsť uplatnenie v sektore zdravotníctva, dopravy, výrobného priemyslu, maloobchodu a nákupných centier.
PONUKA
Minimálna ponuka: 15 000,00 eur
Uvádza sa, že za platné sa budú považovať aj ponuky nižšie o 30 % oproti vyššie uvedenej základnej cene. Tieto ponuky však nesmú byť nižšie ako 10 500,00 eur.
Povinné minimálne zvýšenie ponuky: 1 500,00 eur
Písomné ponuky na kúpu, na ktoré je potrebné nalepiť kolok v hodnote 16,00 eur, musia byť predložené v uzavretej obálke bez označenia na adrese sídla notára Giovanniho Posia v Brescii (BS), Via Solferino č. 24/D, najneskôr do 12:00 hod. dňa 15. septembra 2026.
Pre viac informácií si pozrite Oznámenie o predaji v prílohe
Español
Italiano
English
Français
Euskara
Català
Deutsch
Nederlands
Português
Shqiptare
Български
Čeština
Ελληνικά
Hrvatski
Magyar
Македонски
Polski
Română
Српски
Slovenský
Slovenščina
Türkçe
Русский
Dansk
Suomalainen
Íslenskur
Norsk
Svenska

