Čas strežnika Sat 05/09/2026 ure 11:40 | Europe/Rome

Plné vlastníctvo 2 vidieckych parciel v lokalite Paraje El Cavio, Bacares (Almería)

dražba n. 33090

Súd lo Mercantil Nº2 de Almería

Bacares - España

Plné vlastníctvo 2 vidieckych parciel v lokalite Paraje El Cavio, Bacares (Almería) – Obchodné oddelenie Súdu prvej inštancie Almería č. 2
Plné vlastníctvo 2 vidieckych parciel v lokalite Paraje El Cavio, Bacares (Almería) – Obchodné oddelenie Súdu prvej inštancie Almería č. 2
Plné vlastníctvo 2 vidieckych parciel v lokalite Paraje El Cavio, Bacares (Almería) – Obchodné oddelenie Súdu prvej inštancie Almería č. 2
2 Lotes
Znižanje -100%
Voľná ponuka
Fri 07/08/2026 ure 16:00
Wed 09/09/2026 ure 16:00
  • Opis

Plné vlastníctvo 2 vidieckych parciel v lokalite Paraje El Cavio, Bacares (Almería) 

Obchodné oddelenie Súdu prvej inštancie Almería č.º 2

Na predaj formou aukcie je 100 % plného vlastníctva dvoch nepolievaných vidieckych pozemkov nachádzajúcich sa v lokalite Paraje El Cavio, v katastri obce Bacares (Almería), so spoločnou katastrálnou výmerou 1,72 ha. Ponúkajú sa v dvoch samostatných lotách: Lot 1 (parcela 108, 11 740 m²) mandľovník na suchu a pasienky, a Lot 2 (parcela 263, 5 451 m²) pasienky. Pôda nezastavateľná, prírodného alebo vidieckeho charakteru. 


Pre viac informácií si pozrite lot.

  • izbrisati vse filtre
Podiel 100 % na plnom vlastníctve vidieckeho pozemku o výmere 11 740 m² v Bacares (Almería)

Nehnuteľnosti

Podiel 100 % plného vlastníckeho práva k vidieckemu pozemku o rozlohe 5 451 m² v Bacares (Almería)

Nehnuteľnosti

rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?