Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 19:33 | Europe/Rome

Linka na spracovanie dreva

dražba n. 33054

Zasebna prodaja

Acireale (CT) - Italy

Linka na spracovanie dreva - Súkromný predaj
Linka na spracovanie dreva - Súkromný predaj
Linka na spracovanie dreva - Súkromný predaj
5 Lotes
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Fri 07/08/2026 ure 16:00
Wed 30/09/2026 ure 16:00
  • Opis

Linka na spracovanie dreva

Súkromný predaj


Je možné podávať ponuky aj na Kompletný lot (Lot 0), ktorý zahŕňa všetky loty v aukcii.

Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty lotov

Loty sa predávajú v stave, v akom sa nachádzajú, bez záruky. Obhliadka sa odporúča.

  • Prílohy (1)
  • izbrisati vse filtre
Automatizačný kalandrovací systém Dalso

Drevo

Lepiaci stroj Osama S2R-1300

Drevo

Lepiaci stroj Osama S2R-1300

Lote 7|dražba 33054

Karta položky
20.000,00

Acireale (CT) - Italy

IR tunel Osama TRM

Drevo

IR tunel Osama TRM

Lote 8|dražba 33054

Karta položky
26.000,00

Acireale (CT) - Italy

Spojovač Osama ACM-11

Drevo

Spojovač Osama ACM-11

Lote 9|dražba 33054

Karta položky
35.000,00

Acireale (CT) - Italy

Lis Osama P2R 1300

Drevo

Lis Osama P2R 1300

Lote 10|dražba 33054

Karta položky
25.000,00

Acireale (CT) - Italy

rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?