Čas strežnika Wed 02/09/2026 ure 17:51 | Europe/Rome

Jeep Compass

dražba n. 32362

Súd Brescia - Sodna dražba n. 208/2025
Predaj n.3

Brescia (BS) - Italy

Jeep Compass - Súdna likvidácia 208/2025 - Súd v Brescii - Predaj 3
1 Lote
Znižanje -25%
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Thu 03/09/2026 ure 16:00
Fri 04/09/2026 ure 16:00
Pozor
ASYNCHRÓNNY PREDAJ PODĽA ČL. 25 D.M. 32/2015

Ponuky je možné predložiť najneskôr do 02/09/2026 ure 16:00
  • Opis

Jeep Compass 

Súdna likvidácia 208/2025 - Súd v Brescii

ASYNCHRÓNNY TELEMATICKÝ PREDAJ PODĽA ČL. 25 D.M. 32/2015


Pre ďalšie informácie si pozrite jednotlivé karty položiek

Úvodný obrázok bol digitálne upravený výlučne na ilustračné účely, aby znázornil model a vlastnosti vozidla. Skutočný stav sa môže líšiť, a preto odporúčame prezrieť si všetky fotografie uvedené v aukčnej karte 


Položky sa predávajú ako stoja a ležia v stave, v akom sa nachádzajú. Prehliadka sa odporúča.
  • Vizija:Na objednávku
  • Varščina:Za vsako serijo
  • Stroški upraveaplikovaní
Všeobecné podmienky Posebni pogoji Zahtevaj informacije Zahtevaj ogled PVP podatki
ID Inserzione4609475
8aad8d94-7f8a-11f1-a589-0a5864411920
Procedura
Tipologiagiudiziaria
ID Procedura1000186
Tipo Proceduragiudiziaria
ID Tribunale0170290098
ID RitoLG
ID RegistroPROCEDURE_CONCORSUALI
TribunaleTribunale di BRESCIA
RegistroPROCEDURE CONCORSUALI
RitoLIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI)
Num.Procedura208
Anno Procedura2025
Soggetti
  • Soggetto
    TipoCommissionario
    Nome
    CognomeGobid international auction group srl
    Cod.Fisc.GRGNDR67A25H211F
    Email[email protected]
    Telefono0286882269
    ID Anagrafica5524251
    Soggetto Vendita1
    Soggetto Visita1
Lotto
ID Lotto2465828
Descrizione (IT)Jeep Compass
Primo Identificativo2465828
Codice1
GenereMOBILI
CategoriaAUTOVEICOLI E CICLI
IndirizzoVia Rose di Sotto, 64, 25126 Brescia BS, Italia
ComuneBrescia
ProvinciaBrescia
RegioneLombardia
NazioneItalia
Beni
  • Bene
    ID Bene3177238
    Descrizione (IT)Autovettura Jeep mod. Compass  cilindrata: 1956 cc potenza: 103 kW anno: 2020 alimentazione: gasolio chilometraggio rilevato: 157.866 km - rif. 5  - stato conservativo sufficiente, presenza di danni -  Per ulteriori informazioni consultare la documentazione in allegato
    Primo Identificativo3177238
    TipologiaAUTOVEICOLI E CICLI
    CategoriaAUTOVETTURE
    Indirizzovia rose di sotto n. 64
    ComuneBrescia
    ProvinciaBrescia
    RegioneLombardia
    NazioneItalia
    Bene Mobile
    Luogo Visione
    Indirizzovia rose di sotto n. 64
    ComuneBrescia
    ProvinciaBrescia
    RegioneLombardia
    NazioneItalia
    Luogo Ritiro
    Indirizzovia rose di sotto n. 64
    ComuneBrescia
    ProvinciaBrescia
    RegioneLombardia
    NazioneItalia
Dati Vendita
Data e oraThu 03 September 2026 ure 16:002026-09-03T16:00:00
TipologiaSENZA INCANTO
ModalitàASINCRONA TELEMATICA
IndirizzoVia P.O. Vigliani 19
CAP20148
ComuneMilano
ProvinciaMilano
RegioneLombardia
NazioneItalia
Prezzo base6.000,00
Offerta Minima6.000,00
Rialzo Minimo250,00
Termine Presentazione OfferteWed 02 September 2026 ure 16:002026-09-02T16:00:00
Siti
  • Sito
    ID21
    Tipologiasito pubblicita
    Nominativohttps://www.gobid.it/
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it/
  • Sito
    ID71
    Tipologiagestore delle vendite
    Nominativohttps://www.gobid.it
    Indirizzo URLhttps://www.gobid.it
Data pubblicazione14/07/20262026-07-14
  • Prílohy (1)

Lotes presentes en la Subasta (1)

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?