Čas strežnika Wed 02/09/2026 ure 18:37 | Europe/Rome

Brúsne stroje, dielenské vybavenie, zariadenie a zásoby rezného náradia

dražba n. 33217

Súd Tribunal de Instancia de Ourense Nº4
Predaj n.2

Ourense - España

Brúsne stroje, dielenské vybavenie, zariadenie a zásoby rezného náradia – Civilné oddelenie Súdu prvého stupňa Ourense č. 4
Brúsne stroje, dielenské vybavenie, zariadenie a zásoby rezného náradia – Civilné oddelenie Súdu prvého stupňa Ourense č. 4
Brúsne stroje, dielenské vybavenie, zariadenie a zásoby rezného náradia – Civilné oddelenie Súdu prvého stupňa Ourense č. 4
15 Lotes
Znižanje -100%
Voľná ponuka
Mon 31/08/2026 ure 13:00
Fri 18/09/2026 ure 13:00
  • Opis

Brúsne stroje, dielenské vybavenie, zariadenie a zásoby rezného náradia 

Civilné oddelenie Súdu prvého stupňa Ourense č. 4

Na predaj formou dražby sú priemyselné aktíva uvedené v inventári, umiestnené v priemyselnom parku San Ciprián das Viñas v Ourense; položky sú nasledovné:

  • Brúsne a prebrusovacie stroje: CNC brúsky na kotúčové píly s automatickými podávačmi, brúsky pásových píl, brúska fréz, brúska nožov do dĺžky 2 100 mm a profilovačka vlnitých nožov.

  • Umývacie zariadenia a pomocné komponenty: Nerezové umývacie zariadenie s ohrevom a ultrazvukom (vaňa CL150 s generátorom CG1000) a vzduchový kompresor so zásobníkom.

  • Súbor dielenských strojov a náradia: Zahŕňa stroje Vollmer (LG 21 H a CHHF 21 H), brúsku a zváračku IDEAL, lízovačku Mecoval TRIBO, hrotový sústruh TADU NP, stĺpovú vŕtačku Aslak Optimum B33 Pro, kopírovacie zariadenie pre držiaky fréz a zváracie zariadenie Solter PRO 160.

  • Inštalácie a nábytok: Olejový vykurovací systém s kapacitou 1 000 litrov, kancelársky a predajný nábytok (pult, stoličky a pomocný nábytok) a tlačové zariadenia.

  • Zásoby predajne-dielne: Tvoria ich približne 150 kotúčov kotúčových píl, frézy na hliník, drevo a diamant, hobľovacie nože, držiaky fréz, dištančné puzdrá, vrtáky a pružné klieštiny ER40 značiek ako Leuco, Leitz, Flai, Semadur, Blue-Master, Castillo, Araujo y Silva, CMT a Vaifer.


Pre viac informácií si pozrite kartu každého lotu.

  • izbrisati vse filtre
CNC brúska na pílové kotúče WALTER WOODTRONIC CNC 5 LOADER

Mechanika

CNC brúsička píl WALTER WOODTRONIC CNC 5

Mechanika

Brúska pílových kotúčov VOLLMER CX100

Mechanika

Brúska píl WALTER WOODTRONIC NC 3

Mechanika

Brúska pásovej píly č. 1

Mechanika

Brúska na pásovú pílu č. 2

Mechanika

Ultrazvukové umývacie zariadenie ULTRASONIDOS LOVER

Mechanika

Brúska AKEMAT B5 (Vollmer)

Mechanika

Brúska na frézy SCHNEEBERGER ARIES NC2

Mechanika

Profilovačka nožov WEINIG RONDAMAT 931

Mechanika

Kompresor ROLLAIR RLR 1500 so vzdušníkom

Rôzne

Naftové klimatizačné zariadenie ROLLAIR 30 CV s nádržou 1 000 l

Rôzne

Rôzne stroje

Mechanika

Rôzne stroje

Lote 14|dražba 33217

Karta položky
0,00

Ourense - España

Rôzny nábytok a zariadenia na spracovanie informácií

Nábytok a kancelária

Zásoby rezných nástrojov

Rôzne

rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?