Honda CBR 600F
Lichidare Judiciară 80/2025 - Tribunalul Vicenza
Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor
Loturile sunt vândute văzute și plăcute în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.




Honda CBR 600F
Lichidare Judiciară 80/2025 - Tribunalul Vicenza
Pentru informații suplimentare, consultați fișele individuale ale loturilor
Loturile sunt vândute văzute și plăcute în starea în care se află. Vizionarea este recomandată.
| ID Inserzione | 4614590 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Procedura | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Tipologia | giudiziaria | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Procedura | 991013 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Tipo Procedura | giudiziaria | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Tribunale | 0241160092 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Rito | LG | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Registro | PROCEDURE_CONCORSUALI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Tribunale | Tribunale di VICENZA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Registro | PROCEDURE CONCORSUALI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Rito | LIQUIDAZIONE GIUDIZIALE (CCI) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Num.Procedura | 80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Anno Procedura | 2025 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Soggetti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Lotto | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ID Lotto | 2470449 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Descrizione (IT) | Honda CBR 600F - vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it n.32862 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Primo Identificativo | 2470449 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Codice | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Genere | MOBILI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Categoria | AUTOVEICOLI E CICLI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Indirizzo | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Comune | Dueville | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Provincia | Vicenza | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Regione | Veneto | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Nazione | Italia | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Beni | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Dati Vendita | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Data e ora | Wed 09 September 2026 ore 17:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Tipologia | COMPETITIVA | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Modalità | PRESSO IL VENDITORE | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Indirizzo | vendita telematica sulla piattaforma www.gobid.it | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| CAP | 20148 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Comune | Milano | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Provincia | Milano | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Regione | Lombardia | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Nazione | Italia | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Prezzo base | 1.520,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Offerta Minima | 1.520,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Rialzo Minimo | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Termine Presentazione Offerte | Wed 09 September 2026 ore 17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Siti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Data pubblicazione | 23/07/2026 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||