Čas strežnika Tue 01/09/2026 ure 14:41 | Europe/Rome

  • izbrisati vse filtre
Autá
Autá
Autá
1 Lotes
Znižane cene
Dražba v Gobid.it

Autá

Autá

Oglas 32571

- Likvidacija s prisilno upravo n.
Predaj n.3

Thu 16/07/2026 ure 15:00

Tue 01/09/2026 ure 15:00

Oznámenie o karte
Biliardový stôl
1 Lotes
Znižane cene
Voľná ponuka
Dražba v Gobid.it

Biliardový stôl

Biliardový stôl

dražba 32625

Súd Spoleto - Sodna dražba n. 33/2023
Predaj n.7

Fri 10/07/2026 ure 15:30

Tue 01/09/2026 ure 15:30

Aukčný list
Techna regál
Techna regál
Techna regál
1 Lotes
Znižane cene
Dražba v Gobid.it

Techna regál

Techna regál

dražba 32813

Lizing
Predaj n.3

Mon 20/07/2026 ure 15:30

Tue 01/09/2026 ure 15:30

Aukčný list
Umelecké diela a zariadenie: - lakované drevené dvere a obrazy v aukcii.
1 Lotes
Znižanje-100%
Voľná ponuka
Dražba v Gobid.it

Umelecké diela a zariadenie: - lakované drevené dvere a obrazy v aukcii.

Umelecké diela a zariadenie: - lakované drevené dvere a obrazy v aukcii.

dražba 32624

Súd Spoleto - Sodna dražba n. 33/2023
Predaj n.6

Fri 10/07/2026 ure 16:00

Tue 01/09/2026 ure 16:00

Aukčný list
Náhradné diely, spotrebný materiál a poľnohospodárske/lesnícke stroje
Náhradné diely, spotrebný materiál a poľnohospodárske/lesnícke stroje
Náhradné diely, spotrebný materiál a poľnohospodárske/lesnícke stroje
1 Lotes
Znižanje-50%

Náhradné diely, spotrebný materiál a poľnohospodárske/lesnícke stroje

Náhradné diely, spotrebný materiál a poľnohospodárske/lesnícke stroje

dražba 32874

Súd lo Mercantil Nº 2 de A Coruña

Mon 27/07/2026 ure 16:00

Tue 01/09/2026 ure 16:00

Aukčný list
Motocykel Yamaha TDM, kolobežka a zariadenie do domácnosti
Motocykel Yamaha TDM, kolobežka a zariadenie do domácnosti
Motocykel Yamaha TDM, kolobežka a zariadenie do domácnosti
2 Lotes
Dražba v Gobid.it

Motocykel Yamaha TDM, kolobežka a zariadenie do domácnosti

Motocykel Yamaha TDM, kolobežka a zariadenie do domácnosti

dražba 32565

Súd Verona - Kontrolirano poplačilo n. 45/2025

Mon 13/07/2026 ure 16:30

Tue 01/09/2026 ure 16:30

Aukčný list
Lyžice a stavebné vybavenie
Lyžice a stavebné vybavenie
Lyžice a stavebné vybavenie
4 Lotes
Znižanje-80%
Dražba v Gobid.it

Lyžice a stavebné vybavenie

Lyžice a stavebné vybavenie

dražba 32686

Súd Latina - Sodna dražba n. 43/2025
Predaj n.5

Fri 10/07/2026 ure 16:30

Tue 01/09/2026 ure 16:30

Aukčný list
Rôzny materiál z obchodu s oblečením a jedno vozidlo, na Fuerteventure
Rôzny materiál z obchodu s oblečením a jedno vozidlo, na Fuerteventure
Rôzny materiál z obchodu s oblečením a jedno vozidlo, na Fuerteventure
2 Lotes
Voľná ponuka

Rôzny materiál z obchodu s oblečením a jedno vozidlo, na Fuerteventure

Rôzny materiál z obchodu s oblečením a jedno vozidlo, na Fuerteventure

dražba 32948

Súd lo Mercantil Nº2 de Las Palmas de Gran Canaria

Mon 03/08/2026 ure 16:30

Tue 01/09/2026 ure 16:30

Aukčný list
Chladiaca skriňa a - Chladiaca vitrína
Chladiaca skriňa a - Chladiaca vitrína
Chladiaca skriňa a - Chladiaca vitrína
1 Lotes
Znižanje-100%
Dražba v Gobid.it

Chladiaca skriňa a - Chladiaca vitrína

Chladiaca skriňa a - Chladiaca vitrína

dražba 32674

Súd Verona - Sodna dražba n. 131/2025
Predaj n.3

Tue 14/07/2026 ure 17:00

Tue 01/09/2026 ure 17:00

Aukčný list
Tlačiarenské stroje a zariadenia, - Nákladné auto Renault
Tlačiarenské stroje a zariadenia, - Nákladné auto Renault
Tlačiarenské stroje a zariadenia, - Nákladné auto Renault
2 Lotes
Dražba v Gobid.it

Tlačiarenské stroje a zariadenia, - Nákladné auto Renault

Tlačiarenské stroje a zariadenia, - Nákladné auto Renault

dražba 32730

Súd Bari - Sodna dražba n. 52/2026

Mon 24/08/2026 ure 12:00

Wed 02/09/2026 ure 12:00

Aukčný list
Satelitné snímky
1 Lotes
Dražba v Gobid.it

Satelitné snímky

Satelitné snímky

dražba 32781

Súd Benevento - C.P. n. 5/2015

Mon 27/07/2026 ure 15:00

Wed 02/09/2026 ure 15:00

Aukčný list
Autá, kancelársky nábytok a meracie prístroje
Autá, kancelársky nábytok a meracie prístroje
Autá, kancelársky nábytok a meracie prístroje
16 Lotes
Znižanje-20%
Dražba v Gobid.it

Autá, kancelársky nábytok a meracie prístroje

Autá, kancelársky nábytok a meracie prístroje

dražba 32633

Súd Perugia - Sodna dražba n. 63/2025
Predaj n.2

Wed 08/07/2026 ure 15:30

Wed 02/09/2026 ure 15:30

Aukčný list
Vybavenie pre mechanickú dielňu
Vybavenie pre mechanickú dielňu
Vybavenie pre mechanickú dielňu
23 Lotes
Dražba v Gobid.it

Vybavenie pre mechanickú dielňu

Vybavenie pre mechanickú dielňu

dražba 32723

Zasebna prodaja

Tue 21/07/2026 ure 16:00

Wed 02/09/2026 ure 16:00

Aukčný list
BMW X4
1 Lotes
Znižanje-60%
Dražba v Gobid.it

BMW X4

BMW X4

dražba 32742

Súd Siracusa - Sodna dražba n. 7/2024
Predaj n.4

Thu 16/07/2026 ure 16:00

Wed 02/09/2026 ure 16:00

Aukčný list
Podiely a práva na inkaso
2 Lotes
Znižanje-100%
Voľná ponuka

Podiely a práva na inkaso

Podiely a práva na inkaso

dražba 32997

Súd lo Mercantil N.º 2 de Almería
Predaj n.3

Mon 03/08/2026 ure 16:00

Wed 02/09/2026 ure 16:00

Aukčný list
Chladiaci pult – transpaleťák a umývačka podláh
Chladiaci pult – transpaleťák a umývačka podláh
Chladiaci pult – transpaleťák a umývačka podláh
4 Lotes
Dražba v Gobid.it

Chladiaci pult – transpaleťák a umývačka podláh

Chladiaci pult – transpaleťák a umývačka podláh

dražba 32632

Súd Spoleto - Sodna dražba n. 2/2026

Fri 17/07/2026 ure 16:30

Wed 02/09/2026 ure 16:30

Aukčný list
Mitsubishi Vysokozdvižné vozíky
Mitsubishi Vysokozdvižné vozíky
Mitsubishi Vysokozdvižné vozíky
2 Lotes
Znižane cene
Dražba v Gobid.it

Mitsubishi Vysokozdvižné vozíky

Mitsubishi Vysokozdvižné vozíky

dražba 32815

Lizing
Predaj n.9

Tue 21/07/2026 ure 16:30

Wed 02/09/2026 ure 16:30

Aukčný list
Štyri podiely vo výške 50 % vlastníctva nehnuteľností v Castellóne de la Plana
1 Lotes
Znižane cene

Štyri podiely vo výške 50 % vlastníctva nehnuteľností v Castellóne de la Plana

Štyri podiely vo výške 50 % vlastníctva nehnuteľností v Castellóne de la Plana

dražba 33069

Súd lo Mercantil Nº 1 de Castelló de la Plana

Wed 05/08/2026 ure 16:30

Wed 02/09/2026 ure 16:30

Aukčný list
Spracovanie dreva - Stroje a zariadenia
Spracovanie dreva - Stroje a zariadenia
Spracovanie dreva - Stroje a zariadenia
1 Lotes
Znižanje-40%
Dražba v Gobid.it

Spracovanie dreva - Stroje a zariadenia

Spracovanie dreva - Stroje a zariadenia

dražba 32747

Súd Palermo - Sodna dražba n. 95/2025
Predaj n.3

Thu 16/07/2026 ure 17:00

Wed 02/09/2026 ure 17:00

Aukčný list
FIAT Panda
FIAT Panda
FIAT Panda
1 Lotes
Znižanje-40%
Dražba v Gobid.it

FIAT Panda

FIAT Panda

dražba 32847

- Zapuščina brez dedičev n. 4818/2025
Predaj n.3

Fri 24/07/2026 ure 12:00

Thu 03/09/2026 ure 12:00

Aukčný list
Podiel 85,65 % na spoločenských podieloch EUGLAR, S.L.
1 Lotes

Podiel 85,65 % na spoločenských podieloch EUGLAR, S.L.

Podiel 85,65 % na spoločenských podieloch EUGLAR, S.L.

dražba 32883

Súd lo Mercantil Nº2 de Zaragoza

Wed 29/07/2026 ure 14:00

Thu 03/09/2026 ure 14:00

Aukčný list
Autá a dodávky
Autá a dodávky
Autá a dodávky
3 Lotes
Znižane cene
Dražba v Gobid.it

Autá a dodávky

Autá a dodávky

dražba 32532

Súd Bari - Sodna dražba n. 144/2023
Predaj n.3

Mon 20/07/2026 ure 15:00

Thu 03/09/2026 ure 15:00

Aukčný list
Skúter Yamaha
Skúter Yamaha
Skúter Yamaha
1 Lotes
Dražba v Gobid.it

Skúter Yamaha

Skúter Yamaha

dražba 32722

Súd Vicenza - Kontrolirano poplačilo n. 102/2025

Mon 20/07/2026 ure 15:00

Thu 03/09/2026 ure 15:00

Aukčný list
Spracovanie mramoru - Stroje a zariadenia, - Dosky a bloky mramoru
Spracovanie mramoru - Stroje a zariadenia, - Dosky a bloky mramoru
Spracovanie mramoru - Stroje a zariadenia, - Dosky a bloky mramoru
1 Lotes
Znižanje-40%
Dražba v Gobid.it

Spracovanie mramoru - Stroje a zariadenia, - Dosky a bloky mramoru

Spracovanie mramoru - Stroje a zariadenia, - Dosky a bloky mramoru

dražba 32544

Súd Cassino - Sodna dražba n. 40/2025
Predaj n.3

Mon 06/07/2026 ure 15:30

Thu 03/09/2026 ure 15:30

Aukčný list
rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48
Potrebujete pomoč?