Čas strežnika Fri 04/09/2026 ure 15:33 | Europe/Rome

Polprikolice - Lecitrailer, Lamberet in Schmitz

dražba n. 20173

Zasebna prodaja

Več kot ena lokacija

Polprikolice - Lecitrailer, Lamberet in Schmitz - Zasebna likvidacija
Polprikolice - Lecitrailer, Lamberet in Schmitz - Zasebna likvidacija
Polprikolice - Lecitrailer, Lamberet in Schmitz - Zasebna likvidacija
4 Lotes
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Fri 13/10/2023 ure 16:00
Thu 16/11/2023 ure 16:00
  • Opis
  • izbrisati vse filtre
Polprikolica za prevoz z zamrzovalno enoto Lamberet

Prevozi

Polprikolica za prevoz hladilnega tovora Menci SL1355S

Prevozi

Polprikolica za prevoz hladilnega tovora Schmitz SKO24/L

Prevozi

Polprikolica za prevoz hladilnega tovora Schmitz SKO24/L Plus

Prevozi

rozbalené
 
  • 24
  • 36
  • 48

Povezane dražbe

Potrebujete pomoč?