Szerver idő Sun 06/09/2026 órák 04:03 | Europe/Rome

Különböző Művészek Festményei - Bútorok és Műtárgyak

Árverés n. 5163

Privát Aukció
Eladás n.5

Matelica (MC) - Italy

Különböző Művészek Festményei - Bútorok és Műtárgyak - Magánkiárusítás - 5. árverés
Különböző Művészek Festményei - Bútorok és Műtárgyak - Magánkiárusítás - 5. árverés
Különböző Művészek Festményei - Bútorok és Műtárgyak - Magánkiárusítás - 5. árverés
43 Tételek
Leértékelés -50%
Asta immobiliare su Gobid.it
Asta immobiliare su Gobid.it
Fri 31/05/2019 órák 16:00
Tue 25/06/2019 órák 16:00
  • Leírás
  • Látás:egyeztetés alapján
  • Fizetés:Hasta al 01/07/2019
  • Kauciós letét:EUR 200,00
  • Adminisztrációs költségekalkalmazott
  • összes szűrő törlése
ELIANO FANTUZZI

Művészet és gyűjtemények

ELIANO FANTUZZI

Tétel 1|Árverés 5163

Tétel adatlap
375,00

Matelica (MC) - Italy

MALAGODI

Művészet és gyűjtemények

MALAGODI

Tétel 3|Árverés 5163

Tétel adatlap
250,00

Matelica (MC) - Italy

BERDOZZI

Művészet és gyűjtemények

BERDOZZI

Tétel 5|Árverés 5163

Tétel adatlap
200,00

Matelica (MC) - Italy

GHIGLIA

Művészet és gyűjtemények

GHIGLIA

Tétel 6|Árverés 5163

Tétel adatlap
500,00

Matelica (MC) - Italy

FAILLA

Művészet és gyűjtemények

FAILLA

Tétel 7|Árverés 5163

Tétel adatlap
1.000,00

Matelica (MC) - Italy

FAKERETT KÉPEK FA KERETBEN

Művészet és gyűjtemények

SZÍNES NYOMTATÁS

Művészet és gyűjtemények

SZÍNES NYOMTATÁS

Tétel 10|Árverés 5163

Tétel adatlap
75,00

Matelica (MC) - Italy

DOBOK

Művészet és gyűjtemények

DOBOK

Tétel 12|Árverés 5163

Tétel adatlap
300,00

Matelica (MC) - Italy

OMICCIOLI

Művészet és gyűjtemények

OMICCIOLI

Tétel 15|Árverés 5163

Tétel adatlap
150,00

Matelica (MC) - Italy

VESPIGNANI

Művészet és gyűjtemények

VESPIGNANI

Tétel 16|Árverés 5163

Tétel adatlap
150,00

Matelica (MC) - Italy

DI CASTRO

Művészet és gyűjtemények

DI CASTRO

Tétel 17|Árverés 5163

Tétel adatlap
150,00

Matelica (MC) - Italy

LORENZO FERRI

Művészet és gyűjtemények

LORENZO FERRI

Tétel 18|Árverés 5163

Tétel adatlap
150,00

Matelica (MC) - Italy

TOMMASI

Művészet és gyűjtemények

TOMMASI

Tétel 20|Árverés 5163

Tétel adatlap
200,00

Matelica (MC) - Italy

SIMONETTI

Művészet és gyűjtemények

SIMONETTI

Tétel 21|Árverés 5163

Tétel adatlap
125,00

Matelica (MC) - Italy

ELŐLAP HÁTOLDAL NYOMTATÁS

Művészet és gyűjtemények

OMICCIOLI TEMPESTA

Művészet és gyűjtemények

OMICCIOLI TEMPESTA

Tétel 29|Árverés 5163

Tétel adatlap
150,00

Matelica (MC) - Italy

MADONNA CON BAMBINO

Művészet és gyűjtemények

MADONNA CON BAMBINO

Tétel 30|Árverés 5163

Tétel adatlap
50,00

Matelica (MC) - Italy

Olasz asztalka

Művészet és gyűjtemények

Olasz asztalka

Tétel 33|Árverés 5163

Tétel adatlap
1.000,00

Matelica (MC) - Italy

Oltári ostensórium

Művészet és gyűjtemények

Oltári ostensórium

Tétel 34|Árverés 5163

Tétel adatlap
250,00

Matelica (MC) - Italy

500-as kis méretű festmény

Művészet és gyűjtemények

Zöld márvánnyal ellátott bútor

Művészet és gyűjtemények

Két darabból álló sarokszekrény

Művészet és gyűjtemények

Játékasztal

Művészet és gyűjtemények

Játékasztal

Tétel 42|Árverés 5163

Tétel adatlap
1.500,00

Matelica (MC) - Italy

Miniatura

Művészet és gyűjtemények

Miniatura

Tétel 44|Árverés 5163

Tétel adatlap
300,00

Matelica (MC) - Italy

kibontva
 
  • 24
  • 36
  • 48

Kapcsolódó aukciók

Szükséged van segítségre?